Zwycięski makijaż L’Oreal Paris na czerwonym dywanie w Cannes

Zwycięski makijaż L’Oreal Paris na czerwonym dywanie w Cannes

Coroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes wzbudza wielkie emocje. Odbywa się od 1946 roku na francuskim Lazurowym Wybrzeżu i za każdym razem gromadzi wiele gwiazd oraz osób związanych z przemysłem filmowym. Najważniejszą nagrodą przyznawaną podczas tego wydarzenia jest prestiżowa Złota Palma dla najlepszego filmu. W roku 2015 na czerwonym dywanie pojawiły się Weronika Załazińska i Magdalena Pieczonka. Dlaczego?

Poczuj się jak gwiazda z L’Oreal Paris

Marka L’Oreal Paris jest oficjalnym kreatorem makijażu na festiwalu filmowym w Cannes. Firma stworzyła konkurs, w którym można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Zwycięski makijaż wykonała Magdalena Pieczonka, a Weronika Załazińska w Cannes zaprezentowała go na sobie w czasie festiwalu w 2015 roku. Kim są te postacie?

Magdalena Pieczonka

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, pochodzi z Cieszyna, ale mieszka w Warszawie. Od 5 lat spełnia się zawodowo jako make up artist. Wykonuje makijaże na wielu prestiżowych imprezach, jej klientkami są gwiazdy z pierwszych stron gazet. Jednak Magda nie pracuje dla sławy i prestiżu, robi to, co kocha i co przynosi jej radość każdego dnia. Pragnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, w tym celu organizuje kursy wizażu dla kobiet. Jej głównym celem jest pomoc paniom w wyborze odpowiednich kosmetyków i wykonywaniu perfekcyjnego makijażu. Prowadzi swój kanał urodowy i jak sama przyznaje, najwięcej czasu poświęca na dobór jak najlepszych produktów. Przekonuje, że każda kobieta powinna zainwestować w dobry podkład, błyszczyk, bronzer oraz tusz do rzęs (dobrze wytuszowane rzęsy to połowa sukcesu w makijażu oczu).

Mimo wielu sukcesów odniesionych na polu zawodowym, Magda przyznaje, że przed wykonaniem każdego makijażu, a szczególnie kiedy ma do czynienia z jakąś klientką pierwszy raz – ma tremę, bo najważniejsze w tym zawodzie to zdobycie zaufania.

Weronika Załazińska

Ma zaledwie 21 lat i pochodzi z Krakowa, ale obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest autorką popularnego bloga Raspberry and Red, ale również vlogerką oraz blogerką modową, która porywa za sobą niemal setki tysięcy fanów. Weronika odznacza się zjawiskową urodą, którą już dawno temu dostrzegły prestiżowe media, redaktorzy magazynu “Teen Vogue” niejednokrotnie chwalili jej stylizację, a brytyjskie wydanie magazynu “Elle” umieściło ją na liście dziesięciu najciekawszych zjawisk modowych w blogosferze.

Jak zaczęła się jej przygoda z modą i masowymi mediami? Jak sama przyznaje nie stoi za tym żadna fantastyczna historia ani wielka ideologia. Po prostu pewnego dnia bardzo się nudziła i przeglądając różne strony internetowe, trafiła na blogi poświęcone modzie. Szybko się w nich zakochała i postanowiła spróbować swoich sił. Tak powstał jej blog.
Historie dwóch kobiet, które zaprezentowały się całemu światu na czerwonym dywanie w Cannes pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy może osiągnąć sukces. Czasami dzieje się tak przez przypadek, innym razem z pomocą przychodzi odrobina szczęścia, ale jedno jest pewne – najważniejsze to podążać za głosem swojego serca, robić w życiu to, co się najbardziej lubi i co sprawia najwięcej przyjemności. Kiedy pracujesz z pasją, cała reszta przychodzi dużo łatwiej. Wystarczy mieć odwagę, by spróbować.